.

סמינר 'התדר' - גילוי ומימוש "עוצמת העל" (התדר) שלך 

איך יוצאים מתקיעות בעזרת סמינר התדר?

איך ירגישו החיים עם "חיבור לתדר" האישי שלכם?

דמיינו את עצמכם מתחברים לתדר (עוצמה המולדת) הייחודי לך, מתנהגים וחיים מתוך חיבור זה. כל כלי שאספתם בשנים של עבודה התפתחותית יקבל שדרוג משמעותי כיון שכך תבינו איך לדייק את הכלי אליכם, למה שאתם צריכים, להכוונה הפנימית המולדת שלכם.

 

דמיינו את עצמכם...

חיים את הייעוד שלכם ביומיום כשכל יום טעון במשמעות ובתחושת שליחות. גם אם השגתם תארים, הערכה מהסביבה, משכורת גבוהה או רכב מפואר, אתם יודעים שהלב שלכם צמא לממש את ייעודכם האמיתי 

אתם במקום הנכון!

הפסיכולוגית שנדהמה!

"לאחר שאבחנו את המהות הפנימית המולדת שלי נשארתי פעורת פה. המילים הראשונות שיצאו לי מהפה היו: "לא ידעתי שמישהו יכול לדעת עלי את הדברים האלה". הרגשתי כי בעזרת אבחון קצר, חווייתי ונעים יכלו לראות אותי באמת ולחשוף את המבנה הפנימי העמוק ביותר שלי. זה הרגיש כמו לחזור הביתה.

המפגש עם התדר, היווה נקודת מפנה בחיי. אני אדם שאוהב ללמוד וככזו עברתי ולמדתי שיטות וקורסים רבים אך הכלים שלמדתי בתדר האנושי הדהימו אותי בפשטותם ועוצמתם. די היה לראות את השינויים אדירים שהתחוללו בחיי המשתתפים ובחיי המתאמנים שלהם כדי להיווכח כי מדובר כאן בשיטה חדשנית ברמה בין לאומית. לא סתם באים לארץ אנשים מכל העולם כדי ללמוד את שיטת התדר האנושי."

דר' בתיה טבצ'ניק, פסיכולוגית קלינית

אורנה דץ גילתה את התדר שלה והיה מרגש :-)

"האבחון היה בשבילי חוויה נורא מרגשת ונורא משמחת.

אמרתי לעצמי סוף סוף מישהו מדבר בשפה שלי.

פתאום אסימונים נפלו. וואלה! זה נכון!

זו באמת אני."

אסתי זקהיים, שחקנית

האם הסמינר נכון עבורכם?

 

אנחנו רוצים לוודא שאתם באמת מתאימים לעבור את סמינר "התדר", 
לכן חשוב שתעברו על השאלות הבאות ותענו עליהן: 

  • האם אתם בחיפוש אחר השלב הבא בהתפתחות שלכם?

  • האם הגיע הזמן לעזור לעצמך להגיע לאושר וסיפוק ?

  • האם חשוב לכם להיות חלק מהקבוצה המובילה את המעבר מחיים של הישרדות לחיים של מהות?

 

האם הסמינר באמת עובד?
החלטנו לעשות ניסוי 
קבלו הצצה לסמינר ולתוצאות הניסוי:

מה מצפה לכם בסמינר "התדר"?

חלק ראשון בסמינר- חיבור לתדר

אבחון התדר האישי שלך

מאבחנים שהוסמכו בשיטת התדר, יאבחנו את השפה הפנימית הנסתרת שלכם- הפילטר המרכזי האישי דרכו אתם רואים וחווים את העולם מיום הוולדכם. אנשים שחווים את האבחון בדרך כלל מעידים על חוויה עוצמתית של חזרה הביתה.

חשים חיבור והבנת היכולות והעוצמות הייחודיות שלהם וכיצד למקסם את הפוטנציאל הגלום בהן. כשנחשפת השפה הפנימית הייחודית שלנו, התופעות והחוויות שחווינו כל חיינו פתאום נעטפות בהבנה עמוקה הנובעת מידיעת המהות הפנימית הייחודית שלנו. 

האבחון כולל גם את אבחון ה"קוד הרגשי"- הרגש האישי שבו האדם מתפקד במיטבו. ידיעת הקוד הרגשי מאפשרת לנו למפות את חיינו ולהבין באילו תחומים אנחנו במיטבנו ובאילו אנחנו לא. בנוסף כשאנו יודעים מהו הקוד הרגשי שלנו, אנחנו יודעים איזה רגש עלינו לייצר במקומות הקשים לנו על מנת שנוכל לגרום לחוויה שלנו להשתפר ולתפקוד האישי שלנו לעלות. עלות אבחון מחוץ לסמינר היא 500 שקלים, אך משתתפי סמינר "התדר" יזכו לחוות ולעבור את האבחון כחלק בלתי נפרד מהסמינר ולכן ההזדמנות בסמינר זה הינה כפולה.

לימוד כל 11 התדרים

מלבד השפה הפנימית הייחודית של כל אחד מאתנו, אותה נלמד בהרחבה, נעבור גם על שאר השפות הקיימות באנושות. חלק זה של הסמינר יאפשר לנו לדעת לתקשר עם כל אדם, להבין את עצמנו ואת הקרובים לנו טוב יותר כך שנוכל ליצור יחסים בינאישיים טובים יותר במשפחה, בזוגיות ועם הילדים. בנוסף נלמד לשדרג את רמת התקשורת וההשפעה בכל תחום בו אנו עוסקים: קריירה, קידום בעבודה, עסקים וכו'

נלמד את הסודות החשובים ביותר, כיצד מתחברים לכל תדר? מהן החוזקות המולדות של כל תדר? מהם הרגשות הכמוסים ביותר של אנשים עם תדרים שונים? איך מתחברים לכל טיפוס?אנחנו לא יכולים לחיות בשלום עם עצמנו אם אנחנו לא בשלום עם הסביבה שלנו ולהיפך.

חלק זה של הסמינר יאפשר לכם להשלים ולהבין את הסובבים אתכם ואת הקרובים לכם. אז מה נלמד על התדרים ועל עצמנו? הפילטר המרכזי שלי -פעם האמינו כי האדם תופס את המציאות בדיוק כמו שהיא באמת. היום אנחנו יודעים שאנו תופסים את המציאות דרך פילטרים שונים. הפילטרים הללו הם מולדים ולכל תדר יש פילטר ייחודי לו שבאמצעותו הוא תופס את העולם. כשנדע את הפילטר שלנו ואת שאר הפילטרים הקיימים באנושות נוכל להבין סוף סוף את ילדינו, חברינו, הורינו ואפילו לקוחותינו. נבין למה הרבה מאיתנו הרגישו לא מובנים כל חייהם, ומהו המקור לקונפליקטים הרבים הנובעים מכך שאנחנו לא מודעים לפילטרים השונים דרכם כל אחד מאיתנו חווה את המציאות.

התדרים "במיטבם"

לכל אחד מאיתנו מהות פנימית ייחודית. למהות הפנימית הזו קיימים מספר מאפיינים המשפיעים על חיינו. כשאנחנו ב"תקופות טובות" או איך שאנחנו מגדירים זאת- במיטבנו, המהות הזו תופיע ותקבל צורה ייחודית.

בחלק זה של הסמינר אנחנו נלמד לזהות את התופעות הייחודיות שיופיעו בחיינו כאשר נהיה במיטבנו. הבנה זו תאפשר לנו לקבל הצצה לחוזקות המולדות שלנו ושל שאר התדרים, ותאיר את הכוחות והמתנות הפנימיות הקיימות בתוכנו. מתנות אלה הן מיוחדות מאין כמותן מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא יכולים לאבד אותן לעולם! הן תוצאה של המהות הפנימית המולדת שלנו ולכן הן ילוו אותנו בכל מקום ובכל סיטואציה.

התדרים "לא במיטבם"

האבסורד הגדול של הקיום הוא שהמתנות הכי גדולות שלנו הן בדרך כלל החלקים הקיימים בנו שהכי קשה לנו איתם. בחלק זה של הסמינר אנחנו נלמד איך מופיעה המהות הפנימית שלנו ושל אחרים כאשר אנחנו לא במיטבנו.

מה יוביל אותנו לכך? איך נוציא את עצמנו בקלות מהמקומות הללו? ואיך כל הטעויות שליוו אותנו במשך כל חיינו קשורות לתדר שלנו? כשנלמד את המידע הזה נוכל לבחור בפעם הראשונה בחיינו להשתמש במתנות המולדות שלנו לקידום חיינו, ויצירת קשרים עמוקים.

מה באתי ללמוד בעולם?

שום דבר לא קורה סתם- החיים שלנו מלאי משמעות, גם אם לעיתים קשה לנו לראות ולזהות זאת. אנחנו עוברים ונעים בין טלטלות החיים והשגרה שלעיתים קרובות, אינה מאפשרת לנו להתחבר למשמעות העמוקה של היותנו אדם חי ונושם. לכל אחד מאיתנו שיעור ייחודי שהוא בא ללמוד בשהות הקצרה והמרתקת בעולמנו.

שיעור זה, קשור בקשר הדוק לתדר שלנו והפילטרים דרכם אנחנו רואים וחווים את העולם מעידים על שיעור ספציפי שעלינו ללמוד ולחיות על מנת להגיע להצלחה ואושר ולהפיצם לאחרים. בשלב זה של סמינר "התדר"  תלמדו את השיעור שלכם ואת השיעור הייחודי של כל שאר התדרים.

מהו הייעוד שלי?

כמו שכל אחד מאיתנו הגיע הנה על מנת ללמוד משהו, כל אחד מאיתנו הגיע הנה כדי ללמד משהו. כן! גם לכם יש מה ללמד את הסובבים אתכם, את משפחתכם, את העם שלכם ואת האנושות כולה. אנשים רבים נקרעים בשאלה "מהו ייעודי?" ובצדק.

חיים בהם הייעוד האמיתי שלנו מעורפל או לא בא לידי ביטוי הם חיים המלווים בבלבול ותסכול. בחלק זה של סמינר "התדר" אנו נחשוף מהו הייעוד של כל תדר בעולם הזה ומהי המתנה הנדירה שבאפשרותו לתת לעולם ובכך לתת גם לעצמו.

כיצד נתחבר לכל טיפוס?

כיוון שלכל תדר קיים פילטר מרכזי דרכו הוא רואה וחווה את המציאות, לכל תדר קיים גם האופן שבו ניתן להתחבר אליו ולתקשר איתו. המהות הפנימית של האדם היא שתשפיע על צורת התקשורת שלו וכשנדע את סוגי ההקשבות השונות הקיימות נוכל להבין יותר טוב את עצמנו ואת אהובינו.

הנה 11 הסמלים של התדרים שתלמדו,

אחד מהם הוא התדר שלך:

11 התדרים

...

...

חלק שני בסמינר- חיבור לרגשות

האנטומיה של הרגשות

לכולנו ברור שהמערכת הפיזית שלנו בנויה משלל איברים ומערכות המשתלבות זו בזו, אך מעטים מאיתנו יודעים שגם עולמנו הרגשי מורכב מחלקים המשולבים יחד. האם ידוע לכם מהו המבנה המדויק של המערכת הרגשית שלנו?

בחלק זה נלמד איך מורכבת בדיוק המערכת הרגשית שלנו על כל חלקיה ותפקידיה. מה צריך לעשות כדי ליצור שפע של חברים, שפע של הכנסות, שפע של אהבה והצלחה בחיינו? בחלק זה של הסמינר נלמד ונעמיק את ההבנות בנושא זה תוך בחינת חיינו ומציאת המחסומים והמכשולים שלא אפשרו לנו עד היום לחיות ברווחה – פנימית וחיצונית!

 

 

חלק שלישי בסמינר- חיבור לתוצאות

מודל רמות הקיום

מכירים את הימים שלא בא לכם בכלל שידברו אתכם? מכירים את התחושה שכל דבר קטן יכול להקפיץ אותנו? מכירים את ההרגשה שפתאום אתם מבינים למה הדברים בחייכם עובדים או לא עובדים? קרה לכם פעם שהרגשתם מחוברים לכל אדם בעולם- אפילו למוכר במכולת? בחלק זה של הסמינר נלמד בצורה חווייתית להבחין ולדעת מהן הסיבות לתחושות האלו ואיך ניתן לעבור בקלות למצב הנפשי בו ברצוננו להיות מתוך חופש בחירה, קלות ועוצמה, דרך כלי רמות הקיום.

ציפי מורן הגיע לסמינר להוכיח שהתדר זה "בלוף", צפו במסקנות שלה:

מי ינחה את הסמינר?

...

שוש מניקס

מחלוצות תחום האימון האישי בארץ. שוש מחזיקה בדרגת האימון הגבוהה ביותר שנקבעה על ידי לשכת המאמנים בישראל (MCIL) והשיטה אותה פיתחה (התדר) עוררה התעניינות בין לאומית והכרה בשיתופה בפרוייקטים של משרד החינוך, והשתלמויות בארגונים כמו השירות הפסיכולוגי, לשכת המאמנים ועוד.

 

 

 

...

אורן מניקס

מנהל מקצועי במרכז 'התדר' להכשרת מאמנים אישיים. אורן מאמן בעל נסיון רב בשיטת התדר האנושי ומלמד את השיטה בכל רחבי הארץ. הוא מדריך והדריך מנהלים ועובדים בדרגים שונים בארגונים הגדולים בארץ.

 

 

 הנה מה שיש לחתן פרס בטחון ישראל, גלעד מורן,

לספר לנו על הצלחה והתדר:

כמה, מתי ואיפה?

עלות הסמינר: 1950 ש"ח

עלות בהרשמה מוקדמת:

388 ש"ח לחודש לתקופה של 4 חודשים

סה"כ: 1,550 ש"ח - (400 ש"ח הנחה)

 

 

מתי מתחיל הסמינר ותאריכים?

 
שלב ראשון בסמינר:

אבחון התדר עם מאבחן מוסמך - פגישה פיסית ואישית

מתי מבוצע: מיידי

איך זה עובד?
מספר ימים לאחר ביצוע ההרשמה מאבחן יוצר קשר לתיאום
אבחון, יש מאבחנים באזור הצפון, הדרום והמרכז


שלב שני:
הטמעת התובנות של אבחון התדר בחלק השני של סמינר התדר:


יום שני, כ' אדר תש"פ, 16.03.20 - 08:30-19:00

יום שלישי, כ"א אדר תש"פ, 17.03.20 - 09:00-19:00

יום רביעי, כ"ב אדר תש"פ, 18.03.20 - 17:00-21:30

 

הסמינר יתקיים ברחוב רוקח 118, רמת גן

זו הסיבה שאין מקום לכולם בסמינר 

במהלך הסמינר כל משתתף עובר אבחון אישי ולכן נאלצנו להגביל את מספר המשתתפים.

הבטיחו את המקום שלכם בסמינר עוד היום, הצטרפו למהפכת התדר, פענחו את הצופן האישי שלכם והעניקו את המתנה שלכם בצורה חזקה וקורנת יותר. דייקו את יכולות הטיפול והאימון שלכם וקפצו למדרגה הבאה שלכם!

 

לשיחת התאמה עם מאמן בשיטת התדר השאר את פרטיך

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי

 בשליחת הטופס אני מאשר לקבל פרסום עם מידע על הסמינר ותכנים מעורר השראה מהתדר (כל המסרים מאיתנו נשלחים עם אפשרות להסרה עצמית)

בטח עולה בכם אחת מן השאלות הבאות...

  • עברתי כל כך הרבה קורסים וסדנאות, מה זה יכול לחדש לי?

שאלה מצוינת. למעשה רוב המשתתפים של סמינר "התדר" הינם אנשים שעברו כבר משהו בחייהם. בדר"כ הם מכירים את מרבית הספרים והשיטות  הקיימות בתחום ההתפתחות ועדיין, הם הרגישו שכעת הם בשלים לשלב ההתפתחות הבא שלהם.

ניתן לדרורית מתוקי, מאמנת ותיקה שעברה ולמדה עשרות שיטות, הכשרות וקורסים בשנים האחרונות לענות בעצמה:

...

    אני כבר מטפלת מצליחה, ויש לי תוצאות מוכחות.
    איך "התדר"  יעזור לי?

ההיכרות המקיפה של האנטומיה הרגשית ושל 11 השפות הפנימיות הקיימות באנושות, מאפשרות למי שכבר עוסק בהצלחה בקידום או בטיפול באנשים להגיע לרבדים עמוקים וחדשים כפי שמספרת דר' שולמית רונן:

"הסמינר חיזק אותי בכל כך הרבה מובנים.

זה נתן לי כלים מדוייקים לעשות עבודה רגשית עם עצמי ועם המטופלים שלי.

התחילו להגיע אליי מטופלים מסוג שאף פעם לא הגיע אליי.

אני ממליצה לכל אדם שעובד עם אנשים או ששואף לעבוד עם אנשים להיות בסמינר העצום הזה.

יש כאן ערך מוסף ביכולת לאהוב את עצמך ואת המטופלים שלך."

ד"ר שולמית רונן

למי מתאים סמינר "התדר"?

אדם שמרגיש בתוכו קריאה פנימית חזקה להתחבר לחיים של משמעות פנימית אמיתית

גם מטפלים, מאמנים או מנחים המחפשים את החלק החסר בפאזל. את הגילוי והכלי שישלימו את ארגז הכלים שלהם ויהפכו אותו לשלם. והמחפשים את השורש הדברים. כלים והבנות שייגעו ברגש ויאפשרו להם לפתוח, לרפא ולקדם אנשים מהר ובאופן מדוייק.

 

 

האם הסמינר מספיק כדי לפענח את "התדר" שלי?

כן, ועוד הרבה יותר! במהלך הסמינר תקבלו אבחון מלא של התדר והקוד הרגשי שלכם, ותקבלו כלים לעבודה רגשית כדי למקד ולשפר את היכולת שלכם להיות במיטבכם, ולעזור למי שאתם עובדים איתו להיות במיטבו.

  • אילו כלים אקבל בסמינר?

אז זהו. שעל אף שהסמינר מפוצץ בכלים ובהבנות שייצרו מהפיכה ביכולות שלכם הדבר הכי משמעותי שיקרה לכם בסמינר היא הרגשה מהבטן של חיבור וחזרה הביתה למקום הכי טבעי לכם. אל השרייה אמיתית של חיבור ואהבה. אתם יכולים לדמיין יומיים וחצי שלמים של זה?

קשה להסביר את הפלא הזה שקורה בסמינר אבל כל מי שעובר אותו מעיד (גם שנים אחרי) שקרה כאן קסם ששינה את חייו, שהפיל חומות, שחיבר קצוות, שהשלים את התמונה ושקירב אותו אל האנשים שהוא אוהב ושהוא מקדם. 

ועכשיו ברצינות. האם יש מצב שתפספסו אבן דרך כזאת??

מאיה עובדת במשרד החינוך

ונדהמה כשחוותה את הדבר הבא...

אסתי דנון היא מאמנת בכירה לזוגיות

והאימונים שלה השתנו מן הקצה אל הקצה!

רחל היא מטפלת הוליסטית
וכיום היומן שלה עמוס בטיפולים ואימונים:

לשיחת התאמה עם מאמן בשיטת התדר השאר את פרטיך

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי

 בשליחת הטופס אני מאשר לקבל פרסום עם מידע על הסמינר ותכנים מעורר השראה מהתדר (כל המסרים מאיתנו נשלחים עם אפשרות להסרה עצמית)

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.